/console/integration/execute/name/GoogleSitemap
Opcje przeglądania

Monobiałkowe karmy dla psów Oasy z grupy ONE ANIMAL PROTEIN zawierają tylko jedno źródło białka zwierzęcego oraz ryż (karmy suche) lub ziemniaki (puszki), karmy z grupy OASY GRAINFREE to karmy bez dodatku ryżu z dużą ilością świeżego mięsa. Nie zawierają glutenu. Znakomite karmy dla psów z nietolerancją pokarmową, alergią, problemami skórnymi bądź nadwrażliwością jelit. Odpowiednie dla psów wszystkich ras. 

Na uwagę zasługują zwłaszcza puszki, zawierające 94 % mięsa o konsystencji paszteciku, który może być podawany jako "pełnoprawny" posiłek, ale też idealnie uzupełnia się z innymi suchymi karmami lub np. z brązowym ryżem. Karmy godne polecenia w dobrej cenie.

Droższe karmy OASY GRAINFREE to ekskluzywna, w pełni bezzbożowa linia karm suchych dla psów młodych i dorosłych. Receptury karm oparte są na formule bezzobożowej, monoproteinowej, nie zawierają glutenu, GMO ani soi. Duża zawartość świeżego mięsa jednego rodzaju (jedno źródło białka zwierzęcego) to nie tylko gwarancja doskonałego smaku i zapachu, ale także maksimum przyswajalności i wysokiej strawności karmy. Dodatek jabłka jako alternatywnego źródło błonnika w połączeniu z ekskluzywnym Vegetal Complex to szczególne korzyści dla każdego czworonoga.    
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl