/console/integration/execute/name/GoogleSitemap
Opcje przeglądania

Dog Family i Cat Family to wyprodukowane w Wielkiej Brytanii pełnowartościowe, karmy dla psów i kotów. Karmy nie zawierają zbóż, a większość z nich to prawdziwe karmy monobiałkowe, bez dodatkowego tłuszczu drobiowego i rybnego. Ułatwia to karmienie psów i kotów, u których jest podejrzenie alergii lub nietolerancji niektórych składników. Prosty skład karm, nieduża ilość tłuszczu i optymalna ilość białka sprawia, że są to idealne karmy dla domowych zwierzaków.    

Producentem jest sklep Mokry Nos, karmy dostępne są praktycznie tylko w naszym sklepie. Dzięki bezpośredniemu importowi, mamy możliwość zapewnienia ciągłych, nieograniczonych dostaw prosto z zakładu produkcyjnego, bez jakiegokolwiek pośrednictwa. Karmy, które mamy w bieżącej sprzedaży, są zawsze z najświeższych dostaw. Certyfikat pochodzenia i produkcji karm Dog Family (kliknij w link) /public/assets//Manufacturers%20Declaration%20-%20certyfikat.pdf 

Karmy wyprodukowano w GA Pet Food Partners, Plocks Farm, Liverpool Road, Bretherton, Leyland, Lancashire. 

Podstawowym składnikiem karm Dog Family jest świeże, surowe mięso, którego zawartość wynosi od 50 % do 60 % składu receptury. Zdecydowana większość z karm Dog Family to karmy monobiałkowe - zawierające jeden składnik, który jest źródłem białka (jedno mięso). Są to karmy bez zbóż, bez glutenu i bez drobiu, karmy mają zbliżony do siebie skład (białko, tłuszcz, kaloryczność) i różnią się przede wszystkim mięsem, dlatego mogą być stosowane zamiennie. Dobrać można karmy dla psów, które mają uczulenia na jakiś rodzaj mięsa.

Nasze karmy oparte są rzeczywiście na jednym źródle białka i nie mają one (w przeciwieństwie do karm wielu innych producentów) tłuszczu i wywaru z innych mięs np. kurczaka lub rybnych składników (w karmach, których bazą nie jest mięso ryb lub drób np. wieprzowina, jagnięcina czy wołowina). Sprawdzają się gdy istnieje konieczność eliminacji jakiegoś składnika z psiej diety (kurczak, ryby itp.). Zachęcamy zawsze do czytania składu. 

Aby otrzymać rabat 7% na pierwsze zamówienie zarejestruj się w sklepie i kontynuuj zakupy. Do Twojego zamówienia zostanie doliczona zniżka. Uwaga! zarejestrowani klienci mają 5 % zniżkę na każde następne zakupy.   

Bezzbożowe karmy Dog Family i Cat Family

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl