Producenci
Dog Family dla hodowli

 

Dog Family - program partnerski dla hodowców psów, hoteli dla zwierząt, zarejestrowanych hodowli itp. prowadzony przez sklep Mokry Nos (sprzedaż, zniżki i rabaty dla hodowców psów, hoteli dla zwierząt, hodowli) 

 • Uczestniczyć w nim może klient, który posiada zarejestrowaną hodowlę psów lub kotów, hotel dla zwierząt lub "oazę" zapewniającą opiekę.  

 • Pierwszym krokiem do otrzymania statusu partnera programu jest zarejestrowanie się na stronie www.mokrynos.eu z dopisaniem informacji w polu rejestracyjnym – "jestem hodowcą".

 • Następnym krokiem jest przesłanie na adres info@mokrynos.eu adresu strony internetowej lub dokumentu potwierdzającego zarejestrowanie hodowli lub hotelu. Po weryfikacji, na podany adres mailowy zostanie wysłany kod rabatowy uprawniający do skorzystania z rabatu cenowego na produkty przewidziane w programie. 
 • Dla zarejestrowanych klientów sklep prowadzi cykliczną, promocyjną sprzedaż wybranego asortymentu karm. Promocja będzie prowadzona czasowo i nie łączy się z innymi akcjami prowadzonymi przez sklep Mokry Nos. Obecnie zarejestrowani hodowcy otrzymują rabat w wysokości 10 % na cały asortyment karm Dog Family (zniżka naliczana jest po wpisaniu kodu rabatowego) oraz 7 % rabat na pozostały asortyment.   

 • Po zakupie pięciu opakowań karmy Dog Family - opakowania 12 kg (psy) hodowca staje się stałym klientem programu partnerskiego dla marki Dog Family. Zakup nie musi być jednorazowy. Można go dokonać sukcesywnie kupując np. po jednym worku karmy. Po zakupie piątego worka zostaje się pełnoprawnym klientem programu. Nie ma ograniczenia w zakupie rodzaju karm z dostępnego w sklepie asortymentu, warunkiem jest zakup odpowiedniej wielkości opakowań (12 kg – psy) w ilości 5 sztuk.

 • Po otrzymaniu statusu klienta programu partnerskiego dla hodowców (dokonaniu zakupu) Uczestnik uzyskuje:

  1) stałe preferencyjne ceny opakowań 12 kg/6 kg w następnych dostawach – od 10 % do 15 % rabatu przy każdym następnym zakupie (wysokość rabatu dla hodowców podana będzie w opisie produktu i może być zróżnicowana w zależności od rodzaju i wielkości zamówienia)

  2)  przy większych jednorazowych zamówieniach ceny negocjowane będą indywidualnie 

  3) po okazaniu karty miotu dla szczeniaków przekażemy darmowe wyprawki dla szczeniąt. Dla każdego pieska po 0,5 kg karmy: Łosoś, błękitek, plamiak  dla szczeniąt lub Łosoś dla szczeniąt dużych ras + drobne prezenty z kategorii akcesoria. Hodowla zobowiązuje się do przekazywania nieodpłatnie wyprawek potencjalnym odbiorcom zwierząt 

  4) hodowca zostanie wpisany w zakładce „polecane hodowle” na stronie sklepu mokrynos.eu

  5) po wcześniejszym ustaleniu oraz przygotowaniu materiałów tekstowych i graficznych, prowadzone będą cykliczne akcje promocyjne wspierające hodowcę na powyższych stronach (banery, pop-upy) – np. powiadomienia o miotach

W trakcie współpracy Hodowca wspierałby sklep Mokry Nos w ramach prowadzenia swoich działań promocyjnych on-line i off-line. Wzajemna współpraca na tym polu nie jest regulowana jakimiś zobowiązaniami, a ustalana będzie sukcesywnie w ramach rozwijającej się partnerskiej współpracy, skali działań i możliwości hodowli.     

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl