/console/integration/execute/name/GoogleSitemap

Karmy dla kotów bez zbóż i bez glutenu, bez mączki zwierzęcej

Cheshire Cat's Garden - receptura bez zbóż, dla prawdziwych mięsożerców

WYSOKA ZAWARTOŚĆ MIĘSA DLA OGÓLNEGO ZDROWIA I SILNYCH MIĘŚNI. Kot potrzebuje dla zdrowia i silnych mięśni białka z mięsa. Wszystkie receptury zawierają co najmniej 80% mięsa

ZDROWIE UKŁADU MOCZOWEGO. Żurawina jest dodawana w celu utrzymania zdrowego układu moczowego.

ŁATWIEJSZE TRAWIENIE, LŻEJ DLA BRZUSZKA. Zielona małża zawiera składniki odżywcze, które pomagają w sposób wręcz fantastyczny w trawieniu, w utrzymaniu zdrowia stawów i mobilności. Zielona małża ma działanie przeciwzapalne.

100% NATURALNE SKŁADNIKI = ZDROWE. Ogród recepty Cheshire Cat - cała linia zawiera wyłącznie najlepsze naturalne składniki dla zrównoważonej i kompletnej diety. Produkty są wolne od sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Zawiera zdrowe składniki, naturalne przeciwutleniacze, bogate w witaminy wzmacniające układ odpornościowy.

WSPANIAŁY SMAK. Bez sztucznych „kombinacji”, bez użycia sztucznych środków aromatyzujących, smak jest efektem wysokiej zawartości mięsa i zdrowych składników naturalnych, Cheshire Cat Garden ma smak, który Twój kot absolutnie pokocha.

TAURYNA. Tauryna jest niezbędna dla zdrowia widzenia kota i zdrowego funkcjonowania serca. Tauryna jest aminokwasem, którego kot nie może syntetyzować w swoim organiźmie i dlatego musi być spożywany z dietą. Recepty Ogród Cheshire Cat zawierają optymalny poziom tauryny.

Gussto to uznany producent pełnowartościowych, kompletnych i znakomicie zbilansowanych karma super premium dla kotów. Wszystkie karmy produkowane są w 100% z najwyższej jakości świeżego mięsa w wysokim standardzie odpowiadającym wymaganiom żywności dla ludzi. Gussto to esencja dobrego i zdrowego żywienia. Zawiera bardzo dużo mięsa idealnie odpowiadając specyficznym wymaganiom pokarmowym kotów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl