Producenci
Opcje przeglądania

CAT CLIN - żwirek silikatowy dla kotów - 4 litry

CAT CLIN - żwirek silikatowy dla kotów - 4 litry
CAT CLIN - żwirek silikatowy dla kotów - 4 litry

Cat Clin ŻWIREK SILIKATOWY DLA KOTÓW        

• Bez zapachu
• Bez zbrylania
• Bez problemów
 
Żwirek ten znakomicie nadaje się dla kotów przebywających stale w mieszkaniach. Bardzo wygodny i sprawdzający się dla właścicieli kotów, którzy z racji charakteru swojej pracy i ogólnego „zabiegania” nie mają czasu na częste sprzątanie kuwety. Wystarczy tylko zebrać "odpady stałe”... resztę pochłonie żwirek. Nie ma potrzeby dosypywania żwirku. Świetna opcja ze względu na małą pracochłonność - nie masz czasu? Ten żwirek jest właśnie dla Ciebie. Średnio co trzy, cztery tygodnie należy wymienić cały żwirek. 

ZALETY
Pochłania mocz
Neutralizuje zapach
Hamuje rozwój bakterii
Bez brudnych grudek i wilgotnej gliny
Nie przykleja się do łap kota
Łatwość użycia i czyszczenia
Brak kurzu
Bez zapachu
Lekki
Nietoksyczny
Produkt naturalny – ulega biodegradacji
Bezpieczny dla kotów i środowiska
 
SPOSÓB UŻYCIA:

Użyć czystej kuwety dla kotów, o średnicy wielkości (ok. 30x40 cm). Jeżeli posiada się  w domu więcej niż jednego kota, sugerujemy stosowanie po jednej kuwecie na każdego kota,

Napełnić kuwetę, używając (ok 4l). należy zwrócić uwagę, by poziom wypełnienia kryształkami CatClin wynosił dokładnie 3 cm,

Usuwać codziennie odpady stałe za pomocą szufelki i napełniać kuwetę do wymaganego poziomu,

Kryształki CatClin należy również codziennie mieszać przy użyciu szufelki w celu zapewnienia szybkiego odparowania cieczy. Pomoże to również wydłużyć efekt działania kryształków,

Co ok. 4 tygodnie opróżnić kuwetę i wypłukać ciepłą wodą. Zużyte kryształki CatClin można usuwać jako odpady biologiczne.
 
WSKAZÓWKI
Podobnie jak w wypadku każdego nowego żwirku, ważne jest aby dać kotu czas na przyzwyczajenie się do nowego żwirku CatClin. Przez pierwsze dwa tygodnie należy napełniać kuwetę, stosując w połowie żwirek CatClin i w połowie dotychczas stosowany żwirek. Po dwóch tygodniach kot będzie gotowy przejść w pełni na żywirek CatClin. Jedno napełnienie kuwety warstwą żwirku Catclin o grubości 3 cm wystarcza dla przeciętnego kota na około 4 tygodnie, o ile zapewniony jest wymagany stopień odparowania. Aby zmaksymalizować efekt działania kryształków CatClin, kuwetę należy umieścić w miejscu, w przewiewnym miekscu.  Na skutek działania moczu kotów kolor kryształków CatClin zmieni się na żółty. Przebarwienie nie zmieni zdolności kryształków CatClin do pochłaniania cieczy.
 
PRZECHOWYWANIE
Kryształki CatClin należy przechowywać w oryginalnym worku, w suchym miejscu.
 
USUWANIE ODPADÓW
Zużyte kryształki CatClin można usuwać jako bioodpady. Pusty worek należy oddać do recyklingu.

Dostępność: brak towaru

Cena: 20,00 zł

GREEN CAT - naturalny żwirek zbrylający dla kotów

GREEN CAT -  naturalny żwirek zbrylający dla kotów
GREEN CAT - naturalny żwirek zbrylający dla kotów

Green Cat - NATURALNY ŻWIREK ZBRYLAJĄCY DLA KOTÓW - Wykonany w 100% z surowców pochodzenia roślinnego, PODLEGA BIODEGRADACJI

• Wyjątkowo oszczędny i lekki żwirek dla kotów
• Niepylące ziarna o strukturze gąbczastej
• Natychmiast pochłania ciecze i kompletnie eliminuje zapachy. Zużyty żwirek GreenCat można usuwać do toalety

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY

• Wyjątkowa zdolność pochłaniania cieczy
• Niezwykle drobnoziarnisty
• Szybkie i skuteczne eliminowanie zapachów
• Odpady w postaci zwartych bryłek
• Zużyty żwirek w postaci bryłek można usuwać do toalety
• Wykonany w 100% z surowców pochodzenia roślinnego
• Podlega biodegradacji w 100%
• O 2/3 mniejsza masa w porównaniu ze zwykłymi żwirkami zbrylającymi dla kotów
• Mniejsza objętość odpadów
• Niepylący
• Łatwe czyszczenie i stosowanie
• Bezzapachowy
• Idealny dla ras długowłosych
• Bezpieczny dla kota i ekologiczny

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA GreenCat
 
1)    Czystość płynąca z siły natury
Ziarna żwirku GreenCat są wykonane w 100% z surowców roślinnych. Dzięki specjalnej obróbce mechanicznej będącej wynikiem długich i intensywnych badań uzyskiwany granulat ziaren żwirku GreenCat ma gąbczastą strukturę o wyjątkowej chłonności. Wilgoć i zapachy są pochłaniane bardzo szybko i skutecznie — są wiązane w łatwo tworzących się bryłkach.
 
2)    Zapach
Zapach uryny jest bardzo skutecznie neutralizowany poprzez zawarte w GreenCat molekuły białka pochodzenia roślinnego
 
3)    Wyjątkowo drobnoziarnisty, lekki i oszczędny
Ze względu na zastosowanie w 100% składników pochodzenia roślinnego oraz nowoczesną technologię przetwarzania, ekologiczny żwirek zbrylający GreenCat ma o 2/3 mniejszą masę niż zwykłe żwirki zbrylające dla kotów. Dlatego żwirek GreenCat jest znacznie łatwiejszy do przenoszenia. Jednocześnie jest on ekologiczny, ponieważ objętość odpadów po zastosowaniu żwirku GreenCat jest mniejsza.
 
4) Żwirek nadaje się do kompostowania i w 100% podlega biodegradacji
Żwirek GreenCat jest wykonany w 100% z surowców roślinnych, które nadają się na kompost i w 100% podlegają biodegradacji. Zużyty żwirek GreenCat można usuwać do odpadów organicznych lub w zwykłej toalecie — tak samo jak papier toaletowy. Korzystając ze żwirku dla kotów GreenCat, można zaoszczędzić pieniądze na kosztownym usuwaniu odpadów.
 
INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA
 
1) Stosować czystą, suchą kuwetę dla kotów o średniej wielkości (ok. 30x40 cm).
Napełnić kuwetę ekologicznym żwirkiem zbrylającym GreenCat do poziomu 5-6 cm
 
2) Ziarna żwirku GreenCat natychmiast pochłaniają wilgoć, tworząc zwarte bryłki, które jednocześnie skutecznie eliminują zapachy
 
3) Regularnie usuwać bryłki i odpady stałe za pomocą szufelki. Dokładnie wymieszać pozostałą część żwirku GreenCat.
 
4) Napełnić kuwetę żwirkiem dla kotów GreenCat do wymaganego poziomu 5-6 cm
 
5) Co ok. 3 tygodnie opróżnić kuwetę i wypłukać ciepłą wodą. Zużyty żwirek GreenCat można usuwać w toalecie, kompostować lub umieszczać w pojemnikach na odpady organiczne
 
WSKAZÓWKI
 
•Podobnie jak w przypadku każdego nowego żwirku dla kotów, ważne jest, aby dać kotu czas na przyzwyczajenie się do nowego żwirku GreenCat.
•Przez pierwsze dwa tygodnie należy napełniać kuwetę, stosując w połowie żwirek GreenCat i w połowie dotychczas stosowany żwirek. W żadnym wypadku nie wolno mieszać ekologicznego żwirku GreenCat ze żwirkiem typu niezbrylającego! Po dwóch tygodniach kot będzie gotowy do pełnego przejścia na żwirek GreenCat.
•Jedno napełnienie kuwety warstwą żwirku GreenCat o grubości 5-6 cm wystarcza na około 3 tygodnie dla przeciętnego kota. 

UWAGA: Gdy kot przyzwyczai się do żwirku GreenCat, może się zdarzyć, że połknie ziarno żwirku. Ponieważ produkt ten jest wykonany w 100% z surowców roślinnych, nie stwarza on żadnego zagrożenia dla kota po ewentualnym spożyciu przez niego ziaren żwirku GreenCat.

Dostępność: brak towaru

Cena: 29,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl