Producenci

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Jest to najkorzystniejsza finansowo forma zapłaty za zamówienie (14,50 zł - 18,00 zł) - przelew najczęściej jest tego samego dnia lub nazajutrz do południa. 
  • Szybki przelew internetowy oraz realizacja opłaty za pomocą karty (przelewy internetowe PayU Polska), doliczona jest opłata manipulacyjna w wysokości 2,5 % wartości zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru u kuriera. Ta metoda płatności wiąże się z nieco wyższą opłatą za realizację zamówienia - wynosi ona 21 zł.
  • Dane firmy i nr konta: Afirmacja Rafał Skrzypiński ul. Wiśniowa 9, 55-080 Mokronos Dolny, nr konta: 28 1240 6670 1111 0010 7642 8727

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl